szetynscy

Producent borówki amerykańskiej – o nas

Gospodarstwo Ogrodnicze Szetyńscy powstało ponad 30 lat temu i jest efektem wspólnej pracy naszej rodziny. Powstanie gospodarstwa zapoczątkował jego obecny właściciel Grzegorz – absolwent Akademii Rolniczej w Krakowie, razem z żoną. Przez kilkanaście lat zajmowaliśmy się uprawą roślin ozdobnych (kwitnących i krzewów) a następnie wyspecjalizowaliśmy i ukierunkowaliśmy produkcję w stronę krzewów jagodowych. Obecnie w rodzinną firmę włączyli się dwaj synowie.
Naszą działalność kierujemy nie tylko do odbiorców indywidualnych, ale również do rolników i ogrodników, którzy prowadzą uprawy na skalę przemysłową. Jako producent borówki amerykańskiej dostarczamy odbiorcom sadzonki wysokiej jakości i zdrowotności przeznaczone do wysadzania na plantacje wielko i nisko towarowe. W naszej ofercie znajduje się też jagoda kamczacka. Sprzedaż sadzonek tej rośliny cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Jej owoce zdobywają uznanie na całym świecie — w ostatnich latach także w Polsce. Produkcja jagody kamczackiej obejmuje odmiany kanadyjskie i rosyjskie.

Jagoda kamczacka - roślina uprawna o charakterystycznych, granatowych owocach – staje się w Polsce coraz bardziej popularna. Doskonale sprawdza się zarówno na plantacjach wielkotowarowych jak i w małych ogrodach przydomowych. Obecnie dostępne odmiany mają dużo większą zawartość cukru przez co są słodsze i smaczniejsze niż te, które były dostępne 15 - 20 lat wcześniej.
Interesuje Państwa jagoda kamczacka? Sprzedaż sadzonek prowadzimy zarówno dla sadowników, jak i dla amatorów. Owoc jest doskonały do deserów i różnego rodzaju przetworów.

Długo zajmowaliśmy się produkcją roślin ozdobnych, rabatowych, krzewów liściastych oraz w niewielkim stopniu mnożyliśmy krzewy użytkowe, takie jak: borówka wysoka (amerykańska), malina, i jeżyna wielkoowocowa.

Nasze gospodarstwo ogrodnicze oferuje sadzonki borówki amerykańskiej w wielu odmianach. To bardzo duża część naszych upraw, pozostałe miejsce zajmuje produkcja jagody kamczackiej , odmiany polskie, kanadyjskie i rosyjskie.

Jagoda kamczacka to coraz popularniejsza na rynku roślina uprawna. Jej owoce zdobywają uznanie na całym świecie — w ostatnich latach także w Polsce. Interesuje Cię jagoda kamczacka? Jako producent polecamy ją na plantacje wielkotowarowe dla sadowników, dla amatorów do ogródków przydomowych do deserów i różnego rodzaju przetworów.

Borówka amerykańska (sadzonki w dobrej cenie, w wielu odmianach), borówka w multiplatach - do dalszej produkcji dla gospodarstw ogrodniczch , jagoda kamczacka w atrakcyjnej cenie, borówka i jagoda kamczacka do sprzedaży hurtowej i detalicznej— to wszystko możemy Ci zaoferować. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i zapraszamy do kontaktu. Rośliny rozmnażamy z sadzonek zielnych - wegetatywnie i przygotowujemy do sprzedaży w multiplatach M90(wielodoniczkach – materiał do dalszej produkcji), doniczkach P9 (0,5l), P11 (1l) oraz pojemnikach C-1,5 litra.

Rośliny rozmnażamy z sadzonek zielnych - wegetatywnie i podajemy do sprzedaży w multiplatach M91( wielodoniczkach - materiał do dalszej produkcji), doniczkach P9 (0,5l), P11 (1l) oraz pojemnikach C-1,5 litra.
Oferujemy towar najwyższej jakości i zdrowotności. Udzielamy fachowych porad przy zakładaniu plantacji i pielęgnacji krzewów. Jako producent borówki amerykańskiej i jagody kamczackiej dokładamy wszelkich starań, aby nasz klient był klientem zadowolonym, który chętnie wraca do gospodarstwa Szetyńscy.
Zapraszamy do zapoznania się z produkowanym u nas asortymentem roślinnym.

Gospodarstwo ogrodnicze
Szetyńscy

ul. Jana III Sobieskiego 75
43-340 Kozy
woj. śląskie

Telefon:
Skontaktuj się z nami już dziś+48 33 819 44 52
Numer kontaktowy do Nas+48 694 239 015
Kontakt mailowy z Namiogroszet@wp.pl
www.szetynscy.pl

Copyright © 2019 by Gospodarstwo Ogrodnicze. All rights reserved.

Projekt i realizacja: Internet-media.pl