O nas

Gospodarstwo Ogrodnicze Szetyńscy jest gospodarstwem rodzinnym, prowadzonym od ponad 20. lat. Zajmujemy się przede wszystkim produkcją roślin do dalszej odsprzedaży. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które pozwoliło nam udoskonalić procesy wzrostu , pielęgnacji i ochrony roślin, które uprawiamy.

Długo zajmowaliśmy się produkcją roślin ozdobnych, rabatowych, krzewów liściastych oraz w niewielkim stopniu mnożyliśmy krzewy użytkowe, takie jak: borówka wysoka (amerykańska), malina, i jeżyna wielkoowocowa.

Nasze gospodarstwo ogrodnicze oferuje sadzonki borówki amerykańskiej w wielu odmianach. To bardzo duża część naszych upraw, pozostałe miejsce zajmuje produkcja jagody kamczackiej , odmiany polskie, kanadyjskie i rosyjskie.

Jagoda kamczacka to coraz popularniejsza na rynku roślina uprawna. Jej owoce zdobywają uznanie na całym świecie — w ostatnich latach także w Polsce. Interesuje Cię jagoda kamczacka? Jako producent polecamy ją na plantacje wielkotowarowe dla sadowników, dla amatorów do ogródków przydomowych do deserów i różnego rodzaju przetworów.

Borówka amerykańska (sadzonki w dobrej cenie, w wielu odmianach), borówka w multiplatach - do dalszej produkcji dla gospodarstw ogrodniczch , jagoda kamczacka w atrakcyjnej cenie, borówka i jagoda kamczacka do sprzedaży hurtowej i detalicznej— to wszystko możemy Ci zaoferować. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i zapraszamy do kontaktu.

Rośliny rozmnażamy z sadzonek zielnych - wegetatywnie i podajemy do sprzedaży w multiplatach M91( wielodoniczkach - materiał do dalszej produkcji), doniczkach P9 (0,5l), P11 (1l) oraz pojemnikach C-1,5 litra.
Oferujemy towar najwyższej jakości i zdrowotności. Udzielamy fachowego doradztwa przy zakładaniu plantacji i pielęgnacji krzewów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz klient był klientem zadowolonym, który chętnie wraca do naszego gospodarstwa.
Zapraszamy do zapoznania się z produkowanym u nas asortymentem roślinnym.

Gospodarstwo ogrodnicze
Szetyńscy

ul. Jana III Sobieskiego 75
43-340 Kozy
woj. śląskie

Telefon:
Skontaktuj się z nami już dziś+48 33 819 44 52
Numer kontaktowy do Nas+48 694 239 015
Kontakt mailowy z Namiogroszet@wp.pl
www.szetynscy.pl

Copyright © 2017 by Gospodarstwo Ogrodnicze. All rights reserved.

Projekt i realizacja: Internet-media.pl