szetynscy
GOSPODARSTWO OGRODNICZE SZETYŃSCY
ul. Jana III Sobieskiego 75, 43-340 Kozy,
tel. +48 33/8194452, +48 694 239 015
NIP - 547 012 62 09
e-mail: ogroszet@wp.pl, www.szetynski.pl

Oferta

Powyższe ceny są cenami hurtowymi.

Przy zakupach hurtowych proponujemy upusty:

  • przy zakupie powyżej 2 000PLN - 3%
  • przy zakupie powyżej 5 000PLN - 5%
  • przy zakupie powyżej 10 000PLN - 8%
  • przy zakupie powyżej 20 000PLN - 10%
Odmiany licencyjne nie podlegaja upustom.

Nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT.

Jagoda kamczacka i borówka amerykańska – sadzonki

Wśród krzewów wydających owoce znajduje się mnóstwo takich, które kojarzą nam się z polską kulturą kulinarną. Jeżyny, maliny i żurawina stanowią naturalny element leśnego krajobrazu. Ostatnio jednak na rynku pojawia się coraz więcej importowanych krzewów, które znajdują swoje miejsce w polskim ekosystemie. Zaliczają się do nich borówka amerykańska i jagoda kamczacka – sadzonki tych roślin cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki swoim niewygórowanym wymaganiom po zapewnieniu odpowiednio kwaśnego podłoża, przyjmują się i rosną również w mniej sprzyjających warunkach.

Borówka amerykańska to owoc powszechnie dostępny w Polsce. Cieszy się uznaniem klientów przede wszystkim ze względu na słodki, soczysty smak. Nazwa może się okazać myląca – to, że ten produkt można kupić niemal w każdym sklepie, nie oznacza, że Stany Zjednoczone eksportują towar na dużą skalę. Owszem, krzew pochodzi z Ameryki Północnej, ale dziś uprawia się go w wielu miejscach na świecie, w tym w Polsce. Obecnie jesteśmy jednym z największych w Europie producentów owoców, jakich dostarcza borówka amerykańska. Sadzonki tego krzewu coraz częściej trafianą do sadowników, którzy wykorzystują popyt i stosunkowo łatwe warunki uprawy.

Jagoda kamczacka – sadzonki dla plantatorów

Podobną do borówki amerykańskiej, ale jeszcze nieco mniej popularną rośliną jest jagoda kamczacka. Sadzonki odmian rosyjskiej i kanadyjskiej doskonale przyjmują się w polskich warunkach klimatycznych i glebowych. Krzew pochodzi z północno-wschodniej Azji, ale dziś uprawia się go też w innych regionach świata. Rośliny są odporne na wysokie mrozy, dzięki czemu nie ma problemu z prowadzeniem upraw w naszym i innych regionach świata. Sadzonki jagody kamczackiej i borówki amerykańskiej sprawdzą się zarówno w przypadku wielkich gospodarstw sadowniczych, jak i małych ogródków działkowych.

Nasze gospodarstwo zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną sadzonek. Cena jest uzależniona od rodzaju krzewu oraz wielkości zamówienia. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą – dla klientów hurtowych mamy specjalne rabaty.

LP. GATUNEK ROŚLIN Multiplat M91 Doniczka p9 Doniczka p11 Doniczka C 1,5l
1. Borówka amerykańska – sadzonki 2,40 PLN 4,00 PLN 5,20 PLN 7,20 PLN
2. Jagoda kamczacka – sadzonki odmian rosyjskich 3,00 PLN 4,20 PLN
3. Jagoda kamczacka – sadzonki odmian kanadyjskich 4,50 PLN

Gospodarstwo ogrodnicze
Szetyńscy

ul. Jana III Sobieskiego 75
43-340 Kozy
woj. śląskie

Telefon:
Skontaktuj się z nami już dziś+48 33 819 44 52
Numer kontaktowy do Nas+48 694 239 015
Kontakt mailowy z Namiogroszet@wp.pl
www.szetynscy.pl

Copyright © 2019 by Gospodarstwo Ogrodnicze. All rights reserved.

Projekt i realizacja: Internet-media.pl